Gastronomie Chlazení krajnik nabidka

Vybavení velkokuchyní

Doba, kdy základem kuchyně a mnohdy i jediným zařízením na tepelné zpracování potravin byl kuchyňský sporák,
je již nenávratně pryč. V dnešní době je pro vybavení kuchyní nabízena široká škála technických zařízení. Jedná se o celou paletu již zmíněných kuchyňských sporáků, varných kotlů, smažicích pánví, opékacích ploten, fritéz, vařičů těstovin, různých grilů, salamandrů, pečících trub, konvektomatů, uniparů a dalších zařízení.

Většina zařízení je nabízena v provedení elektrickém nebo plynovém a velké varné kotle jsou nabízeny i v provedení parním. Zmíněná zařízení nabízíme v různých pracovních hloubkách. Klasická je 900 mm, pro kapacitně menší kuchyně jsou nabízeny hloubky 700 mm nebo 650 mm.
Pro minikuchyně, například rychlá občerstvení u benzinových pump nebo pro supermarkety jsou nabízeny i menší pracovní hloubky.

V současné době působí na českém trhu množství výrobců kuchyňských zařízení. V nabídce naší společnosti naleznete především výrobní společnosti, u nichž nabízíme mimo montáž zařízení i záruční a pozáruční servis prováděný našimi zaměstnanci.
Pomocná zařízení, jako jsou pracovní stoly, mycí stoly, vykošťovací stoly, ohřívací stoly, mycí dřezy, jak jednoduché, tak i dvojité, výlevky a další. Tato vybavení jsou již dnes nabízena pouze v celonerezovém provedení.
Velkou úsporu práce a času při přípravě jídel nám zajišťují různá pomocná technická zařízení, jako jsou kuchyňské roboty, mixery, krouhače zeleniny, naklepávače masa, mlečky masa, kutry, turbomixery a další.

Předmětem nabídky naší společnosti jsou i mycí stroje na černé (kuchyňské) i na stolní nádobí. Škála nabízených mycích strojů je velice široká a dle požadavků zákazníka je možno nabídnout vždy takovou myčku nádobí, jež optimálně vyhovuje požadavkům jak po stránce provozních, tak i ekonomických parametrů.
Pro ucelenost naší nabídky mycích strojů nabízíme i změkčovače vody, tlakové sprchy, různé koše do myček pro mytí příborů, talířů, táců, sklenic a dalšího nádobí..

Naše společnost se mimo jiné zabývá i návrhy technologického vybavení varen. Nabízíme konzultace, zpracování studií, případně kompletního projektu obsahujícího i zázemí kuchyní (příjmy zboží, sklady, přípravny, sociální zázemí personálu). Dle druhů a množství vařených jídel navrhujeme vybavení varny
i výdeje jídel. Při navrhování vycházíme z platných vyhlášek a nařízení hygienické i veterinární služby.
V případě zpracování projektů provádíme jejich odsouhlasení příslušnou hygienickou službou.
Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkovi ucelenou službu počínaje poradenstvím, projekcí, dodávkou, montáží a záručním a pozáručním servisem konče.